PÁLÍ! vás to taky?

Ahoj,


moc děkujeme všem za vyjádření Vaší morální podpory a šíření myšlenky "PÁLÍ! nás to taky". Je nás čím dál více. Pomoc se šíří!

Popáleninové úrazy patří k nejstrašnějším, nejtragičtějším a nejdevastujícím úrazům, které se nám mohou stát. Zejména u dětí se vyznačují velmi vysokou mortalitou. Když už člověk tento úraz přežije, čeká ho dlouhodobá, náročná a velmi bolestivá léčba. Zanechává hluboké jizvy nejen na znetvořeném těle, ale i na rozervané duši. Zejména pokud jde o křehkou duši dítěte.

Po návratu z nemocnice začínají popálení hrdinové svůj další boj. Boj s urážkami, s posměchem, s opovržením a sociálním vyloučením. Boj s tzv. „sociální smrtí“.

Jsme moc rádi, že jste se přidali, že Vás to taky PÁLÍ! A že i pro Vás jsou popálené děti skuteční hrdinové!

Krásné malé i velké skutky, se nemají tajit. I díky Vaší fotografii s plakátem „PÁLÍ! nás to taky“ dokážeme pomoc šířit mezi další a další lidi. Mezi Vaše příznivce, fanoušky, přátele a jejich další a další přátele a známé.

Jen u nás se ročně popálí 900 dětí tak, že skončí na jednotce intenzivní péče jedné ze tří českých popáleninových klinik. 
Přitom 95% úrazů popálením lze předejít! 

I Vy nyní můžete pomoci šířit toto varování dál! Právě Vy můžete nyní pomoci zachránit od popálení další děti! Jak?

  1. Prosíme Vás, vyfoťte se s plakátem „PÁLÍ! Nás to taky“. Sami, na koncertě, s fanoušky... dle vašeho uvážení.
  2. Poté nám svou fotku zašlete na iv@avalone.cz. My ji nasdílíme na naše stránky http://pali.avalone.cz do nové sekce „PÁLÍ! nás to taky“ a také na naši FB stránku https://www.facebook.com/avalonezs/.
  3. K Vaší fotce bychom rádi přidali i nějaké info o Vás, odkaz na Vaši činnost… a velké poděkování. Pokud byste chtěli svou pomoc nějak okomentovat, něco osobního společně s Vaší fotkou sdělit, připište to v e-mailu a tuto zprávu pošleme do světa společně s Vaší fotkou.
  4. Nasdílejte svou fotku s odkazem na náš web a naši fb stránku AVALONE na své zdi.

Nadále Vás samozřejmě budeme o všem informovat. Osobně i přes FB Avalone.

A co bude dál?

Během měsíce září budeme sestavovat video o naší činnosti, které bude poskládáno ze záběrů popálených hrdinů před úrazem i po úrazu, informací o prevenci, 1. pomoci a fotografií Vás - hudebníků, sportovců a dalších srdcařů, kteří se k myšlence „PÁLÍ! nás to taky“ přidali.

Toto video vypustíme na sociální sítě dne 1.11. 2018, kdy vyhlásíme oficiální kampaň „PÁLÍ nás to taky“ a vyšleme myšlenku o pomoci popáleným dětem do světa. Všude, kam to půjde. Vyhlásíme také sbírku na pomoc dětem po popáleninovém úrazu a na prevenci proti těmto devastujícím úrazům. I s pomocí tohoto videa, Vaší podpory, budeme naléhat na úřady, ministerstva a nadace, že je zde třeba i jejich pomoci.

Společně pomůžeme popáleným dětem k návratu do života. Ukažme jim, že pro nás nejsou zrůdami, škvarky, ohořelými mumiemi, ale že jsou pro nás hrdiny!

Společně pomůžeme ochránit zdravé děti, aby se jim tyto devastující úrazy nikdy nestaly. 95% úrazů popálením lze předejít. Ročně se v ČR popálí 100.000 lidí tak, že je třeba zásahu lékaře. 45.000 každoročně popálených jsou dětí. Ročně utrpí devastující a velmi tragický úraz popálenin s celoživotními následky přes 900 dětí... Každý den u nás skončí na jednotce intenzivní péče 2-3 popálené děti, které zde bojují o život a často svůj boj prohrávají. Tomu se snažíme zabránit formou prevence - naší multimediální kampaní „PÁLÍ!“ do škol, ústavů, dětských domovů, azylových domů a nově také prevencí přes sociální sítě.

Děláme to proto, že PÁLÍ! nás to taky. Protože tím prokazujeme lidskost, která je v každém z nás!

Sledujte naše www stránky http://pali.avalone.cz a naši fb stránku https://www.facebook.com/avalonezs/

Děkujeme!!!! Carpe diem!
Iv. & Michal, AVALONE


 

PÁLÍ! vás to taky?