DAR - postel pro popáleného chlapce

Zveřejněno: 5.prosinec 2018

Čarodějky. Nejenom že mají šestý smysl, vidění za hranice všech lidských smyslů, spojení výš, ale mají také obr srdce. Když je třeba, okamžitě pomohou.

V říjnu 2018 se složily a poslaly v obrovském balíku, tak potřebné krémy na kůži, šampony a vitamíny, pro děti po popáleninovém úrazu. 

V prosinci 2018 se složily opět  a vybraly finance na zcela novou postel, pro jednoho statečného popáleného chlapce. Postel, kterou tolik potřeboval. Postel, na které jistě bude mít krásné sny. 
Tyto dary jsou velmi cenné. Složily se na ně ženy, které samy mají děti. Ženy, mezi nimiž jsou i ženy, které by samy pomoc potřebovaly. Ženy, které se samy dokáží starat o své děti, o děti nemocné, o děti slepé, o děti s handicapem. Ženy, které se musí sakra rozmýšlet, mohou-li si finančně dovolit koupit si krém pro své dítě, či samy pro sebe. Natož postel.  A přesto dokáží obdarovat druhé.

A my Vám za to čarodějky dobra MOC DĚKUJEME! 

A jejich slova? "Rády pomůžeme, když je to pro dobrou věc! Nějaký velký slova jsou zbytečný."

kremy www

 

DĚKUJEME!  Děkujeme čarodějkám Janě Nadlické Ch, Janičce Ferdinandové, Marii Nadlické Sedliačikové, Kateřině Sedliačikové, Růžence Dankové, Evě Partlové, Štěpánce Pitákové a bojovníkovi tělem i duší Tomáši Machymu Shrekovi. 


 

DAR - postel pro popáleného chlapce