Roušky a 3D štíty pro Kliniku OSTRAVA

Zveřejněno: 16.dubna 2020

Posíláme velké poděkování a podporu na Kliniku popáleninové medicíny a plastické chrirugie do Ostravy. 

V Čechách máme pouze tři popáleninové kliniky. Kliniku popáleninové medicíny FNKV Praha. Kliniku popáleninové medicíny a plastické chirurgie Brno. Kliniku popáleninové medicíny Ostrava. 

Popáleninové úrazy patří k nejstrašnějším a nejbolestivějším úrazům. Lékaři a sestřičky popáleninových klinik dennodenně vidí hrůzu a obrovskou bolest. Dokáží však zachránit i životy, které se předem zdají být ztracené.

Zachránili i životy naše - bojovníků AVALONE. Abychom jim alespoň trošku vyjádřili svou úctu, šijeme pro ně v době pandemie koronaviru a nedostatku ochranných pomůcek ochranné roušky. Přidali se další bojovníci a vyrábí 3D štíty. 

A tento náš pozdrav a dík jsme vyslali postupně do všech tří popáleninových klinik v ČR. Dnes náš pozdrav letí do Ostravy! 

DĚKUJEME! Opatrujte se. 

ostravawb

ostravawe

stitweba

rouw 2.4. b

ostravawd

ostravawf

k-kluciw

Děkujeme org. Maramatha za spolupráci a okamžitý  dar, za který jsme mohli hned nakoupit veškerý materiál na tyto roušky a 3D štíty. Velmi si Vaší spolupráce a pomoci vážíme.  https://www.maranatha.cz/

Děkujeme paní Janě Čermákové, babičce popáleného Filípka,  za desítky hodin strávených u šicího stroje a šití stovek ochranných roušek. Děkujeme Vendulce Dědové a její dcerce Emmi za již třítýdenní takřka nonstop stříhání látek, měření a šití roušek pro další lékaře, sestřičky, záchranáře, pro staré lidi. Za jejich roznos a darování  do poštovních schránek... Ve svém volném čase, zdarma, na vlastní náklady. Michalu Nikitinskému za každodenní pomoc. Marušce Pospíšilové za pomoc při šití roušek. Josefu Matějkovi za jeho veškerý čas strávený u 3D tiskárny a tisku 3D ochranných štítů pro ochranu lékařů.  Panu Ing. Pavlu Ing. Švagrovi CSc. za jeho lidskou pomoc. Paní Aleně  Vaňkové za materiální pomoc.  Panu Zdeňku Dostálovi za jím vyrobené a nám darované zavaděče na výrobu šikmého proužku. Darované nejenom nám, ale dalším mnoha lidem, kteří se pustili do boje....

Děkujeme tisícům ženám u šicích strojů, mužům u 3D tiskáren, všem těm, kdo pomáhají jak dokáží. 


 

Roušky a 3D štíty pro Kliniku OSTRAVA