Kalendář PÁLÍ! 2023 - Hrady.cz

Fotografie z nového připravovaného kalendáře PÁLÍ! to i Hrady CZ 2024 postupně budeme vkládat. Prozatím ze zákulisí focení. Předpokládané vydání kalendáře: 31. 7. 2023
Dymytry
23 Hrady w Dymytry aa

23 hrady wd

Tomáš Klus
23 Hrady w Tomáš Klus c
23 hrady w tomas klus vyskok
Majk Spirit
23 hrady w Majk Spirit
Mirai
23 Hrady w Mirai
23 hrady we
No Name
23 Hrady w No name

Cocotte Minute
23 Hrady w Cocotte Minute
23 hrady wb cocotte minute
Gaia Mesiah 
23 Hrady Gaia Mesiah
Kurtizány z 25. Avenue
23 Hrady wKurtizýány
Skyline
23 Hrady w Skyline
23 hrady w skyline b

23 hrady wg


Kalendář PÁLÍ! 2023: 
aaa shradytit
aaa novy uvod
aaa klus filip
aaa bhradyryby
aaa chradyryby
aaa d db horni
aaa db david
aaa e jpg mirai
aaa f jpg mirai hl
aaa g vz horni
aaa g vz hl
aaajpg zvaci
aaa j pokac hl
aaa h chin hor
aaa i chin hl
aaa k traut hor
aaa  traut hl
aaa j pokac hl
aaa n udg hor
aaa m  udg hl
aaa o xindl hor
aaa p xindl hl
aaa r  mig hor
aaa s mig hl
aaa t prosinec kolaz
Čestná strana s naléhavou výzvou k záchraně dětských životů darováním kostní dřeně. Více: http://pali.avalone.cz/news/333/50/Zachra%C5%88te-%C5%BEivot-darov%C3%A1n%C3%ADm-kostn%C3%AD-d%C5%99en%C4%9B
aaa jpghrady kabat pros
aaakabatvyzvarod

aaa prevence
Jsme AVALONE - spolek popálených a těžce nemocných dětí, rodičů a přátel. Bojujeme proti úrazům popálením. Hledáme dárce kostní dřeně pro děti umírající na leukémii. Pomáháme dětem těžce nemocným a popáleným. Protože nás jejich bolest PÁLÍ.
Většina kalendářů PÁLÍ! 2023 bude rozdána zdarma do škol, od MŠ po VŠ, nemocnic, ordinací, transplantačních center, dětských domovů a organizací. Ochrání tak mnoho dětí před popáleninovým úrazem a vyzve hodně lidí k záchraně života dětí bojujících s leukémií - darováním kostní dřeně. 

Text: Iv. Nikitinská - AVALONE, FOTO: Tomáš Šnírer

whradyavaloefotograf

a AVALONE 
hrady visaci stanek w

Objednáním kalendáře nám v našem boji pomůžete i Vy. DĚKUJEME všem za jakoukoliv pomoc a spolupráci. 

NA ŽIVOTECH DĚTÍ ZÁLEŽÍ. 

A proto jsme na naší záchranné misi po českých a moravských hradech, na velkém, putovním hudebním festivalu Hrady CZ nafotili nový kalendář. Nástěnný kalendář plný krásných plakátů předních českých hudebníků, plný síly, radosti a pomoci. Kalendář jasně dokazuje, že NIKDY NEJDEŠ SÁM. Vždy se najdou lidé, kteří Ti pomohou.
A že ve spojení pomoci je síla. Hudebníci se s námi vůbec nemuseli fotit. Přesto se fotili. Ne pouze v zákulisí. Ale pozvali nás přímo na podium. Mezi hvězdy. Za obrovského potlesku tisíců fanoušků, nás dostávají z "bahna", mezi hvězdy. 

DĚKUJEME organizátorům festivalu Hrady CZ, pořadatelům, panu fotografovi Tomáši Šnírerovi a hudebníkům - Tomáš Klus, Xindl X, Pokáč, Visací zámek, Divokej Bill, Rybičky 48, Mirai, MIG 21, Trautenberk Tanz Metal, Realita, UDG a Chinaski za spolupráci, obrovskou pomoc a šíření našeho boje proti popáleninovým úrazům a leukémie dál a dál.

NA ŽIVOTECH DĚTÍ ZÁLEŽÍ.