PÁLÍ! nás to taky

Kampaň "PÁLÍ! nás to taky" má za cíl dostat mezi lidi a do škol důležité informace o tom, že popáleninový úraz je jedním z nejhorších a nejbolestivějších úrazů, jaké nás a naše děti mohou potkat. Jeho následky jsou strašlivé, nevratné a zanechávají hluboké a kruté jizvy nejen na těle, ale také na duši.
A přitom stačí vědět kde všude nebezpečí číhá a jak se mu vyhnout a 95% těchto děsivých úrazů se vůbec nemusí stát.

Pokud se vám myšlenka líbí a chcete se ke kampani přidat, vyfoťte se s plakátem "PÁLÍ! nás to taky" a fotku nám pošlete spolu s krátkým textem o tom, proč jste se rozhodli ke kampani připojit. Vaši fotku zveřejníme zde na webu a následně ji spolu s odkazem na tuto stránku vypustíme společně na naše i vaše sociální sítě.

Tím nám pomůžete rozšířit důležité informace o nebezpečí popáleninových úrazů i mezi vaše přátele, fanoušky a známé. Díky vaší fotce se další lidé dozví nejen o tomto velkém nebezpečí, ale také o našem programu prevence, na který budou moci upozornit ve školách svých dětí a vyžádat si jeho realizaci.

Plakát "PÁLÍ! nás to taky" si můžete i vy stáhnout (barevně nebo černobíle), vytisknout a podpořit nás svou fotkou, kterou pošlete do světa sociálních sítí. Budeme rádi, když nás u fotky označíte a pošlete nám ji, abychom ji také mohli šířit dál.