Roušky, nanofiltry a 3D štíty HZS Plzeňského kraje

Zveřejněno: 18.dubna 2020

HASIČI!

Jste borci, hrdinové, kteří dennodenně, ve dne, v noci, doslova nasazujete své tak cenné životy, pro záchranu druhých. Takřka bez nároku na řádnou odměnu. Se svou obří silou, přesdvědčením, odvahou a obrovským srdcem.

Každoročně několik z Vás zemře při výkonu služby, či v přímé souvislost s ní. Tito bojovníci a hrdinové za sebou zanechají své ženy a malé děti. Zemřeli, aby jiní žili.

A přesto Vy ostatní jdete do boje zas. Každý den, každou noc. A navíc pomáháte dál a dál dalšími formami pomoci, tam kde je třeba. Při požárech, povodních, epidemiích,  autonehodách, v nemocnicích…Zachraňujete  popálené děti i dospělé.  

Posíláme Vám naši formu poděkování za vše. Ochranné roušky, nanofiltry s certifikáty a ochranné 3D štíty. Ochranné roušky pro Vaše děti. Ochranné roušky pro Vaše ženy, či maminky. Ať Vás a Vaše nejdrazší chrání!

Je to drobnost, avšak od srdce.

JSME RÁDI, ŽE VÁS MÁME.

A tak jsme vyjeli poděkovat hrdinům z Hasičského záchranného sboru Rokycany. 

Tento náš 1. dar hasičům jsme mohli darovat díky daru Nadace ČEZ, která nám na ochranu hasičů věnovala částku 50.000,-Kč. Za tuto částku jsme mohli koupit nový šicí stroj ELNA, materiál na výrobu ochranných roušek, materiál na výrobu 3D štítů a nanofiltry vyvinuté vědci na Technické univerzitě Liberec. S velkou úctou DĚKUJEME. 

Dále děkujeme všem, kteří nám pomohli s naším 1. darem pro hasiče. Za šití roušek Janě Čermákové a Vendulce Dědové. Za darování látek s dětskými motivy Aleně Vaňkové. Za pomoc Michalu Nikitinskému a Marušce Pospíšilové, za skvělé 3D štíty studentu Josefu Matějkovi (http://pali.avalone.cz/news/201/50/Josef-Mat%C4%9Bjka/d,Template1200-news-detail-spoluprace), 

haswb

haswa

haswd

haswc

haswo

haswp

stitweba

haswe

haswf

haswg

DĚKUJEME! 

k-kluciw


 

Roušky, nanofiltry a 3D štíty HZS Plzeňského kraje