Martin

Martin, skvělý a statečný patnáctiletý kluk, bojující s leukémií. 

„Mami, tati, proč já? Co škola? Co kamarádi? Neumřu? Proč?", jsou otázky 15letého Martina, bojujícího s akutní leukémií. Otázky, na které mu nedokáže nikdo na světě odpovědět.

"Martinovi bude v květnu 15 let, do nedávná zdravý silný kluk, který se zajímal o sport. Nikdy nějak závažně nemocný. Až do nedávna kdy jsme navštívili lékařku, kdy Martina trápili střevní potíže, kde často zvracel a já jako máma už jsem tušila, že něco není v pořádku. Jeli jsme tedy k obvodní lékařce, která když viděla mého syna, usoudila že to bude příjem s tím, že jsme odjeli do nemocnice kde proběhly odběry. Po dvou hodinách byly výsledky. Na ten čas nikdy nezapomenu. Lékaři oznámí že je v krvi něco špatně, a že sanitka čeká a okamžitá cesta do Motola. Kde nám po odběrech všeho možného řekli verdikt. Akutní lymfoblastická leukémie.
V tu dobu si říkám: "Proč ne já proč můj syn? Co bude dál? Jak to zvládneme?"
Jen vím že musím být mému synovi obrovskou podporou." - Marie, maminka Martina
Martínek c
Martínek aw
Martínek bw
Martin s maminkou a sestřičkou. :)
Martínek ew
Marti, myslíme na Tebe. Je to nyní pro tebe strašné, tak těžké, zažíváš bolest, kterou si ani nedovedeme představit. Přejeme Ti plné a brzské uzdravení. A těšíme se moc, až budeš moci s námi na naše společné akce. Hodně sil a statečnosti. AVALONE  

Martin