MOJEPNEU s.r.o. - zachránili bojové vozidlo AVALONE a od té chvíle bdí nad bezpečností našich cest, rychlostí našich kol a pevností našich brzd.

Jsou věci mezi nebem a zemí…a strážní andělé, kteří doprovází naše  cesty boje za životy dětí.
Ve čtvrtek 4. 5. 2023 jsem se vydala na důležitou, dalekou cestu. Po projetí zarvané Prahy, hrdá na svou jízdu, zastavila jsem u benzínky a motorestu za Prahou. „No pěkně tu někomu smrdí auto, jak kdyby hořelo", pomyslela jsem si, hned jak jsem otevřela dveře auta.
Běžím do motorestu pro kávu a po návratu mě u auta čeká pán, se slovy: „Kouří se vám z kola, vypadá to, že se vám sekla brzda. S tím už nemůžete nikam jet." V mírném šoku jsem odpověděla: „Ne, já musím do Pardubic." Pán na to: „No, dojedete pár metrů a začnete hořet, nebo vám bouchne guma a rozsekáte se na dálnici." Svými slovy mě vrátil do reality.
„Co mám dělat?" hlesla jsem. 130 km za domovem, 100 před cílem. „Podívejte se před sebe. Auto vás dovezlo před autopneuservis Mojepneu. Dojděte tam za chlapama, jistě vám poradí," řekl pán a zmizel.

mojepneu djpgwe  A chlapi ze servisu opravdu pomohli. Okamžitě, bez objednávací lhůty a několikatýdenního čekání na opravu, vynesli naše auto do výšin na zvedáku, auto prohlédli, objednali nové náhradní díly a ….do 24 hodin bylo auto přeměněno na jedno z nejbezpečnějších aut světa. 
mojepneu cjpgwTo však není tohoto neuvěřitelného příběhu konec.
Po dalších hodinách jsem se dozvěděla, že firma MOJEPNEU s.r.o. se přidává k našemu boji a misi za životy dětí CHCEME ŽÍT. Bude se starat o pneumatiky a technický stav našeho bojového vozidla.

Na fotografii "strážný anděl" - vedoucí pobočky a servisu v Praze - Olomoucká 2332, pan Martin Chmelík. Muž, který auto AVALONE se svým týmem skvělých mechaniků celé opravili a následně odstartovali další pomoc a spolupráci.


mojepneu ajpgwAni to není ještě konec neuvěřitelného příběhu. Jsme na začátku naší spolupráce a již plánujeme společné akce pro děti AVALONE. Děkuji za obrovskou pomoc v nouzi a spolupráci v dalších letech.

MOJEPNEU s.r.o. je franchise partner ContiTrade Services s.r.o., přímý zástupce všech významných světových výrobců pneu a disků a jejich přední prodejce v ČR a SR. Desetitisíce pneumatik a disků stále skladem. Všechny pneu a disky jsou vyrobeny pro silnice v Evropě. Nabízí dlouholeté zkušenosti v oboru, odborné poradeství a špičkový servis. 
Vlastní síť pneuservisů a autoservisů v Opavě, Praze a Kravařích. Na trhu jsou již 31 let. Dodání do 24 hodin.
Kontakt: 602 737 791, obchod@mojepneu.cz, https://www.mojepneu.cz/

Díky pomoci f. MOJEPNEU s.r.o. jsme mohli bezpečně vystartovat na naši misi za životy dětí CHCEME ŽÍT, s níž objedeme celou ČR.
http://pali.avalone.cz/news/342/50/CHCEME-%C5%BD%C3%8DT-mise-AVALONE-za-%C5%BEivoty-d%C4%9Bt%C3%AD
Mise-CHCEME-ZIT-fb a
Máme za sebou charitativní Běh pro válečné veterány pořádaný vojáky Armády České republiky pro Vojenský fond solidarity. 
Kvilda wb
a festival ZELESA fest. Čekají nás: 
AVALONE TOUR 23 plakát

NA ŽIVOTECH DĚTÍ ZÁLEŽÍ – i firmě MOJEPNEU s.r.o.

DĚKUJEME 

Text: Ivana Nikitinská - AVALONE
mojepneu já

 
 

MOJEPNEU s.r.o.